Приборы для цистерн Биленко в цистерне

На при кінці 2016 року фахівцями Експертно-технічного центру ДП «ДОСЗТ» виконано першу перевірку цистерн для перевезення небезпечних вантажів.

Перевірка проводилась на спеціалізованій базі, що розташована на станції Знам’янка.

За позитивними результатами проведеної перевірки на цистерни встановлено ідентифікаційні таблички, а також замовнику видані Свідоцтва встановленого зразка.

Запрошуємо виробників, власників, операторів та орендарів цистерн на проведення перевірок.

Детальну інформацію стосовно перевірок цистерн та форму заявки можна отримати на нашому сайті (в розділі «Експертно-технічний центр»),  надіславши листа на адресу електронної пошти doszt@ua.fm  або за телефонами +38 (050) 3951217, +38(066) 3383635, +38(068)3129813

Наказом Міністерства інфраструктури України від 01.04.2016 року № 129 Державне підприємство «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту» уповноважено на проведення перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів на залізничному транспорті.

Експертно-технічний центр ДП «ДОСЗТ» надає послуги з проведення незалежної експертної перевірки залізничних цистерн та контейнерів-цистерн для перевезення небезпечних вантажів, згідно «Порядку перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів», затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України від 12.05.2015 р. № 166/550, та відповідно до вимог міжнародного законодавства та Плану імплементації Директиви 2008/68/ЄС Європейського Парламенту а також Ради про внутрішні перевезення небезпечних вантажів, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1159-р.

Необхідність проведення перевірок цистерн до початку і під час експлуатації та проведення їх випробування незалежною організацією передбачена в міжнародних регламентах з перевезення небезпечних вантажів, таких як: Правила перевезення небезпечних вантажів (Додаток 2 до СМГС), Регламент про міжнародне залізничне перевезення небезпечних вантажів (РІД)

Перевірка проводиться з метою оцінити технічну придатність та рівень безпеки залізничних цистерн та контейнерів-цистерн для перевезення небезпечних вантажів, а це, в свою чергу, сприяє підвищенню загального рівня безпеки на залізничному транспорті, збереженню рухомого складу в належному стані та зменшенню збитків, що спричиняються економіці та екології країни.

Послуги з перевірки цистерн виконуються на спеціалізованій базі перевірки у  м. Знам’янка та м. Кременчук.

Щоб оцінити повну картину технічного стану цистерн для перевезення небезпечних вантажів, передбачені наступні етапи перевірки:

  • перевірка технічної документації на цистерну;
  • перевірка відповідності конструкційних характеристик заданому типу цистерни;
  • зовнішній огляд конструкції цистерни, який включає метод візуального контролю, ультразвуковий контроль товщини матеріалу котла, магнітопорошковий контроль зварних з’єднань (за необхідністю);
  • внутрішній огляд конструкції цистерни;
  • випробування цистерни на герметичність та гідравлічне випробування;
  • перевірка належного функціонування обладнання цистерни на спеціалізованому обладнанні.

 

Виконання цих етапів дає інформацію про умови експлуатації, ремонту, модернізації цистерни, оцінку залишкового стану товщини металоконструкцій, якість та надійність його зварних з’єднань, та якість її кріплення, стан внутрішнього захисного покриття, якщо воно є, працездатність та правильність регулювання її обладнання в різних режимах експлуатації.

 

Періодичність, обсяги та види перевірок цистерн для перевезення небезпечних вантажів обумовлені широкою номенклатурою вантажів, що перевозяться, роками побудови та наявністю виконаних модернізацій цистерн.

Високий рівень виконання перевірок забезпечується кропіткою працею та відповідальним ставленням кваліфікованих експертів, а високий технологічний рівень проведення експертиз досягається застосуванням сучасного обладнання та методів технічної діагностики.

Після виконання перевірки та оформлення результатів замовник отримує Свідоцтво встановленого зразка про проходження відповідного виду перевірки. Експерт наносить на ідентифікаційну табличку цистерни особисте клеймо, якщо висновок перевірки є позитивним.

Запрошуємо виробників, власників, операторів та орендарів цистерн та контейнерів-цистерн на проведення перевірки.

Замовити послугу з проведення перевірки ви можете, надіславши заявку або надіславши листа за нашою адресою або на E-mail: doszt@ua.fm.

На всі запитання, стосовно проведення перевірки, ви можете отримати відповідь за телефонами:  +38 (050) 3951217, +38(066) 3383635, +38(068)3129813