19Бер/21

Науково-практичний семінар «Актуальні питання сертифікації та атестації ремонтних виробництв рухомого складу»

 (17 – 18 березня 2021 року)
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідний центр технологій транспортних систем» разом з державним підприємством «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту» та державним підприємством «Український науково-дослідний інститут вагонобудування» для висвітлення питань щодо сертифікації та атестації ремонтних виробництв, подовження терміну служби рухомого складу, застосування методики оцінки остаточного ресурсу міцних металоконструкцій, а також впровадження бази знань на підприємствах та визначення основних ризиків в реєстрі ризиків підприємства, проввели науково-практичний семінар «Актуальні питання сертифікації та атестації ремонтних виробництв рухомого складу».

 


 

11Гру/19

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» пройшов процедуру акредитації

07Тра/19

XV Міжнародна науково-практична конференція

ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ. СЕРТИФІКАЦІЯ,

БЕЗПЕКА, МЕТРОЛОГІЯ І УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

ТОВ «Науково-дослідний центр технологій транспортних систем» і ДП «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту» спільно з Міністерством інфраструктури України та Акціонерним товариством «Українська залізниця» проводять XV Міжнародну науково-практичну конференцію «Технічне регулювання. Сертифікація, безпеку, метрологія та управління якістю на залізничному транспорті »за такими напрямками c урахуванням питань щодо адаптації європейських і міжнародних технічних стандартів:

– технічне регулювання в галузі;

– актуальні питання оцінки відповідності продукції та послуг для залізничного транспорту;

– безпека залізничних транспортних засобів;

– законодавче і нормативно-технічне забезпечення робіт по стандартизації, метрології, сертифікації та ліцензуванню;

– впровадження інтегрованих систем управління на підприємствах залізничного транспорту;

– випробування продукції;

– управління ризиками на підприємствах залізничного транспорту.

XV Міжнародна науково-практична конференція буде проводитися в м Одеса (Гостинний двір «Будинок Павлових») з 21 – 24 травня 2019 року за рахунок коштів учасників.

За матеріалами конференції буде видано збірник статей в спецвипуску «Вісник сертифікації залізничного транспорту».

Вартість участі одного фахівця наводиться в запрошенні.

З огляду на актуальність розглянутих на конференції питань, просимо Вас взяти участь в конференції, а також розглянути можливість участі в конференції та виступити з доповіддю представників Вашої організації: керівників і фахівців.

Доповіді Ваших фахівців сприятимуть розвитку загального взаєморозуміння в питаннях технічного регулювання; єдиних вимог до постачання продукції і надання послуг для залізничного транспорту; вивчення вимог органів сертифікації, в тому числі і міжнародних, до процедур оцінки відповідності; виробленні загального підходу до адаптації європейських і міжнародних стандартів в залізничній галузі.

ЗАЯВКА

26Гру/18

З Новим роком та Різдвом

З Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

18Жов/18

Планова перевірка відповідності органу з оцінки відповідності

У період з 8 по 12 жовтня 2018 р. була проведена планова перевірка відповідності органу з оцінки відповідності ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 (ISO/IEC 17065:2012, IDТ) “Оцінка відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги”, а також випробувального центру ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005, IDT) « Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій ».

Проведення планової перевірки відповідності виконувалося на підставі затвердженого графіка, комісією у складі:

голова

 

 

 

 

 

Ткаченко Олег Петрович, заступник начальника Департаменту розвитку і технічної політики публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», голова Експертної групи Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності в галузі оцінки відповідності.

члени комісії:

Купраш Михайло Станіславович – заступник начальника служби стандартизації, метрології, сертифікації та управління якістю Управління Білоруської залізниці;

 

 

Смаілов Ерлан Серіковіч – головний менеджер Департаменту технічної політики та регулювання АТ «НК «КТЖ»;

 

 

Денисенко Сергій Володимирович, начальник Управління технічної політики ДП «НК «Киргизька залізниця»;

 

 

Джанджгава Зураб Робертович – начальник служби технічного забезпечення – Головний інженер департаменту вагонного господарства АТ «Грузинська залізниця».

 

 

 

 

Зустріч делегації.
Проведення високовольтних випробувань в електротехнічної лабораторії випробувального центру ДП «ДОСЗТ».
Проведення механічних випробувань гумотехнічних виробів в механічній лабораторії випробувального центру ДП «ДОСЗТ».

    В ході перевірки встановлено, що представлені органом з оцінки відповідності та випробувальним центром документи ДП «ДОСЗТ» відповідають встановленим вимогам до організацій, включеним до Реєстру органів з оцінки (підтвердження) відповідності, випробувальних лабораторій, випробувальних центрів, визнаних Радою із залізничного транспорту держав-учасників Співдружності.

11Лип/18

РЕЗОЛЮЦИЯ

XIV Международной научно-практической конференции

ТЕХНИЧЕСКОЕ РЕГУЛИРОВАНИЕ. СЕРТИФИКАЦИЯ, БЕЗОПАСНОСТЬ И МЕТРОЛОГИЯ НА ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНОМ ТРАНСПОРТЕ

29 05 – 1 06 2018 года в г. Одесса состоялась   XIV Международная научно-практическая конференция «Техническое регулирование. Сертификация, безопасность и метрология на железнодорожном транспорте».

Основными задачами конференции являлись:

 • Определение новых подходов к вопросам технического регулирования, сертификации, обеспечения безопасности в сфере железнодорожного транспорта.
 • Определение путей совершенствования работ в области метрологии.
 • Подтверждение соответствия продукции современным международным требованиям с целью обеспечения ее конкурентоспособности.

Организаторами конференции традиционно выступили Министерство инфраструктуры Украины, ПАО «Укрзализниця»,  ГП “Днепропетровский орган по сертификации железнодорожного транспорта”, ООО «Научно-исследовательский центр технологий транспортных систем», ГП «Украинский научно-исследовательский институт вагоностроения»

 Участникам конференции было направлено приветствие Заместителя Министра инфраструктуры Украины –Лавренюка Юрия Федоровича.

В работе конференции приняли участие 36 представителей научных учреждений, организаций, промышленных предприятий, совместных предприятий, органов по сертификации, органов исполнительной власти и сферы бизнеса из Украины, Словакии и  Польши.

С докладами выступили ведущие ученые и специалисты по основным направлениям в сфере железнодорожного транспорта:

 • Определение новых подходов к вопросам технического регулирования, сертификации.
 • Безопасность железнодорожных транспортных средств.
 • Законодательное и нормативно-техническое обеспечение работ по стандартизации, метрологии, сертификации.
 • Аттестация, сертификация железнодорожных предприятий.
 • Сертификация интегрированных систем управления на железнодорожном транспорте.
 • Испытание продукции.
 • Основные требования для сертификации продукции ЕС.

На пленарных заседаниях и круглых столах рассматривались и обсуждались следующие вопросы:

 • унифицированного подхода к вопросам технического регулирования в Украине и ЕС;
 • проблемы безопасности на железнодорожном транспорте Украины;
 • адаптации национального законодательства в сфере безопасности железнодорожного транспорта с законодательством Евросоюза;
 • внедрение информационных технологий в сфере стандартизации;
 • гармонизации отечественных стандартов с европейскими в области железнодорожного транспорта;

и другие вопросы, связанные с техническим регулированием, стандартизацией, сертификацией, метрологией и контролем качества продукции и услуг на железнодорожном транспорте.

На конференции принято решение:

 • Доклады опубликовать в 44 выпуске научно-практического журнала «Вестник сертификации железнодорожного транспорта»,
 • Продолжать работы по совершенствованию законодательной, нормативной и технической базы по вопросам технического регулирования, безопасности, метрологии, подготовки и сертификации персонала на железнодорожном транспорте,

Учитывая актуальность проблем и вопросов, поднятых на ХIV Международной научно-практической конференции, участники конференции считают необходимым проведение XV научно-практической конференции по проблемам технического регулирования и другим актуальным вопросам железнодорожной отрасли в 2019г.

 

Оргкомитет

16Кві/18

Шановні колеги!

ДП «Дніпропетровський орган сертифікації залізничного транспорту» і ТОВ «Науково-дослідний центр технологій транспортних систем» спільно з Міністерством інфраструктури України і Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська залізниця» проводять XІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Технічне регулювання. Сертифікація, безпеку та метрологія на залізничному транспорті »за такими напрямками c урахуванням питань щодо адаптації європейських і міжнародних технічних стандартів:

– технічне регулювання в галузі;- актуальні питання оцінки відповідності продукції та послуг для залізничного транспорту;- безпека залізничних транспортних засобів;- законодавче і нормативно-технічне забезпечення робіт по стандартизації, метрології, сертифікації та ліцензуванню;- впровадження інтегрованих систем управління на підприємствах залізничного транспорту;- випробування продукції;- основні вимоги для сертифікації в ЄС, технічний файл, знак СЕ.XІV Міжнародна науково-практична конференція буде проводитися в м Одеса (готель «Вікторія») з 29 травня по 01 червень 2018 року за рахунок коштів учасників.За матеріалами конференції буде видано збірник статей в спецвипуску «Вісник сертифікації залізничного транспорту».Вартість участі одного фахівця наводиться в запрошенні.З огляду на актуальність розглянутих на конференції питань, просимо Вас взяти участь в конференції з доповіддю. Ваша доповідь буде сприяти розвитку загального взаєморозуміння в питаннях технічного регулювання; єдиних вимог до постачання продукції і надання послуг для залізничного транспорту; вивчення вимог органів сертифікації, в тому числі і міжнародних, до процедур оцінки відповідності; виробленні загального підходу до адаптації європейських і міжнародних стандартів в залізничній галузі.

ЗАЯВКА

24Січ/18

Науково-практичний семінар «Актуальні питання оцінки відповідності продукції, процесів та послуг для залізничного транспорту України».

Шановні колеги!

У зв’язку із впровадженням нових вимог до оцінки відповідності в Україні товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідний центр технологій транспортних систем» та      державне підприємство «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту» за участю представників ПАТ «Українська залізниця», Органу по сертифікації продукції вагонобудування (ДП «УкрНІІВ») та TUV SUD Україна проводять навчальний науково-практичний семінар «Актуальні питання оцінки відповідності продукції, процесів та послуг для залізничного транспорту України». На семінарі будуть розглядатися питання:

 1. Сертифікація процесів та послуг з питань перевезення пасажирів небезпечних вантажів та небезпечних відходів з метою подальшого ліцензування господарської діяльності.
 2. Поточні умови оцінки відповідності продукції для потреб залізничного транспорту.
 3. Підходи ПАТ «Укрзалізниця» до застосування Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності».
 4. Підходи ПАТ «Укрзалізниця» до застосування постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом».
 5. Актуальні проблеми технічного регулювання на залізничному транспорті.
 6. Актуальні питання оформлення документів інтегрованої системи управління підприємства (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015).
 7. Процедури проведення та документування результатів внутрішніх аудитів на підприємстві.

Семінар відбудеться  28 лютого 2018 року та 01 березня 2018 р. Початок семінару 28 лютого 2018 р. о 09:00 за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 готель «Дніпропетровськ».

 

Просимо Вас та представників Вашого підприємства прийняти участь у семінарі.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ  ЗАЯВКА та Інформаційний лист