ВЦ фото 1

З початку 2013 року державним підприємством “Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту” велись роботи по створенню випробувального центру.

 Рішенням НААУ від 29.04.2021 тимчасово зупинити з 06 травня 2021р. дію атестату про акредитацію ООВ № 201440, дійсного з 21.08.2021 до 20.08.2024р.

Акредитація Національного агенства з акредитації України.

Сфера акредитації  https://drive.google.com/file/d/14kMwu6A81kEGnVQl-TYCvBbT1bOVtDNi/view

 

ВЦ ТОВ “ДОСЗТ” надає офіційний висновок щодо відповідності виробів вимогам нормативної документації.

Галузь атестації випробувального центру

Випробувальний центр ТОВ «ДОСЗТ» має широкий спектр професійного високотехнологічного обладнання, що забезпечує весь перелік випробувань Галузі атестації Центру на високому рівні компетентності і неупередженості.

Основними напрямками Галузі атестації Центру є:

  • комплекс електротехнічних випробувань на напругу до і вище 1000 В, згідно з діючими вимогами і стандартами якості, та врахуванням особливостей галузевих вимог стосовно експлуатаційних умов;
  • комплекс механічних випробувань гумотехнічних виробів, згідно з діючими вимогами і стандартами якості, з поглибленим наближенням до реальних умов експлуатації;
  • комплекс аналітичних випробувань на відповідність масогабаритних параметрів, згідно з діючими вимогами і стандартами якості, з підвищеною точністю вимірювання;
  • комплекс випробувань на вологостійкість дерев’яних виробів галузевого призначення згідно з діючими вимогами і стандартами якості, з аналітичною оцінкою влагомісткості.

Перспективою співпраці з нами є вихід на міжнародний ринок, оскільки на протязі поточного року, Випробувальний центр ДП «ДОСЗТ» виконає програму підтвердження відповідності вимогам ISO/IEC 17025:2006 і здобуде акредитацію в НААУ європейського рівня EA.

 

Фото-0092 Фото-0089