Начальник випробувального центру

Опис вакансії

Вимоги: Група допуску з електробезпеки не нижче V групи, знання нормативної документації (Правила улаштування електроустановок, Правила безпечної ЕКСПЛУАТАЦІЇ електроустановок спожівачів, правила технічної ЕКСПЛУАТАЦІЇ електроустановок спожівачів), досвід роботи в проведенні електротехнічних, високовольтних випробувань. Умови роботи: 8-ми годинний робочий день, неповний робочий день, можливість відряджень.

Обов’язки: Організація, контроль, проведення електротехнічних випробувань продукції, ведення документації, подальший розвиток

Інженер з якості 

Основні обов’язки:

Впровадження, організація функціонування і поліпшення системи якості на підприємстві. Проведення внутрішніх аудитів системи менеджменту, участь в перевірках сторонніх організацій.Розробка і впровадження заходів, спрямованих на розвиток діяльності Підприємства (маркетинг, інформування замовників і залучення нових клієнтів).

вимоги: Вища освіта – обов’язково. Бажане знання стандартів ISO 9001, ISO 17021, ISO 17065. Бажаний досвід роботи в області сертифікації систем управління якістю. Уміння самостійно працювати з нормативною, технічною документацією, законодавчою базою. Цілеспрямованість, уважність, прагнення до саморозвитку та підвищення професійного рівня. Практичний досвід впровадження, організація функціонування і поліпшення системи якості на підприємстві. Розгляд кандидатур на вакансію при наявності резюме.